Egyéb régiség (76 tétel)
Egyéb régiség
(76)
Egyéb
(76)
(28)
(40)
(8)
lakk doboz
(76 tétel)
Keresőszó: lakk doboz
Egyéb régiség
1. oldal / 2
Kézzel festett orosz dísztárgyak, lakkdoboz
UK0248 Jelzett orosz lakk doboz, gyönyörű kézzel festett
Fedoskino orosz lakkdoboz,antik ékszertartó
Orosz kézzel festett jelzett lakkdoboz
Régi ,Vietnámi kézzel festett fa lakk doboz,jelenetes léppel.
Régi Orosz kézzel festett lakkdoboz
Orosz fa lakkdoboz,kézzel festett,jelzett
Kézzel festett, szignált orosz lakkdoboz (Mstera)
Régi, orosz papírmasé lakkdoboz
NAGYOBB MÉRETŰ OROSZ LAKKDOBOZ!!! 15,5 x 10,5 x 6 cm !!!
Különleges japán lakk doboz, tartó 70-es évekbeli
JELZETT OROSZ LAKKDOBOZ MESE JELENETTEL
Orosz Lakkdoboz - 8cm
Orosz lakkdoboz - 8cm
Kínai cinóber lakk dobozka
Régi orosz lakkdoboz
Orosz Lakkdoboz - 8cm
Orosz jelenetes lakkdoboz,kézzel festett
Fa lakk doboz,ékszeres doboz. Sérülésmenters állapotban. 20x4 cm Vietnamból.
Kézzel festett, szignált szovjet lakkdoboz (Fedoskino)
Jelzett Orosz lakkdoboz
Kézzel festett lakkdoboz
Balerinás jelzett Orosz lakkdoboz
Orosz lakkdoboz
Kézzel festett, szignált orosz lakkdoboz (Fedoskino)
Kézzel festett, szignált orosz lakkdoboz (Fedoskino) DUSZJA részére
Régi, orosz, kézzel festett, jelzett lakkdoboz (Fedoskino, 1977) DUSZJA részére
Cinóber Kínai lakk doboz
Lakk doboz
Lakk doboz
Lakk doboz
Lakk doboz
Japán kis lakk doboz
Orosz Festett Lakk Doboz-Aprólékos Kézzel Festett
Orosz Festett Lakk Doboz- Aprólékos Kézzel Festett
Orosz lakkdoboz
Régi, kézifestésű lakkdoboz (MSTERA)
Orosz szignált aprolékosan kézzel festett lakk doboz
Mackókat medvéket ábrázoló orosz jelzett lakk dobozka - EP
Orosz Festett Lakk Doboz-Aprolékos Kézzel Festett
ANTIK JAPÁN LAKK DOBOZ GÓLYÁKKAL
Kézzel festett orosz szovjet, jelzett lakkdoboz - CZ
Régi, kézzel festett tájképes, orosz lakkdoboz
Nagyon ritka Orosz lakkdoboz cári pecséttel jelzett
Régi, kézzel festett orosz lakk doboz, lakkdoboz, díszdoboz, vitrindísz
Orosz festett lakk doboz 9cm-es
Mini lakk doboz
Jelzett orosz lakk doboz
Eladó régi orosz lakk doboz lány cicával!
Eladó régi orosz lakk ékszeres doboz népi paraszi jelenettel!
Orosz és kínai lakk doboz és tál
Orosz kézzel festett jelzett lakk doboz 14*21cm
Orosz kézzel festett ikonos jelzett lakk doboz
Régi, jelzett, kézzel festett orosz lakk doboz, lakkdoboz, díszdoboz, vitrindísz-kisebb sérülésekkel
orosz kézzel festett lakk doboz
JAPÁN TÁJKÉPES LAKKDOBOZ
Álomszép Orosz kézzel festett lakk fa doboz téli táj, jelzett.
Régi jelzett szovjet lakkdoboz 1963 - ból ( Palekh )
Ritka Lenin szovjet lakkdoboz
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: