Egyéb régiség (2.612 tétel)
Egyéb régiség
(2612)
Antik játék
(713)
Baba
(201)
Egyéb
(1186)
Szerszám, munkaeszköz
(273)
Ünnepi dekoráció, kellékek
(202)
Veterán jármű
(37)
(586)
javított
(11)
(1179)
sérült
(113)
(721)
2.612 tétel
Egyéb régiség
44. oldal / 44
Biedermeier óratok
9 eredeti grafika,keretben
2db régi pecsét nyomó
Eladó sisakok
Retro játék italok poharakkal
JAPPÁN STILUS LAKKOZOTT FEDÉLLEL NOTESZ
Több ezer régi fém gomb. Gomb készítő hagyatéka
Herendi mini könyv.
Babakocsi babával
Antik gobelinek, 10 db.
Régi Kislőd-Hollóháza gyűjtemény
Porcelán baba esernyővel
Porcelán balerina játékbaba
Olajmécses.
Antik növényes kártya játék 1910
6 kis szobor
2 világháborus Boriték darab
48 különböző rézkarc,litográfia,nyomatok
Páncélos lovag figurák .144 db!
SÁRKÁNYOS TIBET-TIBETI DÍSZ TEÁSKANNA!
120 darab régi játék a 70-80-as évekből
Különleges ezüstözött esküvői kehelypár jelzett
Intarziás fa faragott virágtartó
retro fa gyerekjáték vonat
Óriás hajó
Téli kép,szignálva
22 darab zsolnay porcelán
Vidám társaság
Ferde torony lámpa
VERSACE esernyő !
Régi kenderfésű
60
60
80
100
1
40
41
42
43
44
Ugrás erre az oldalra: