Ékszer (5 tétel)
Ékszer
Antik ékszer
Kézműves ékszer
Valódi nemesfém ékszer
Terméktípus
fülbevaló
gyűrű
medál, bross, kitűző
Anyag
arany
ezüst
Kő
cirkónia
nincs
topáz
Téma
Szín
arany
ezüst
Nem
női
uniszex
sérült
��ti
(5 tétel)
Keresőszó: ��ti
Ékszer
Nagyon szép 14 kr v.kek ő és régi fulbevaló eladó!Ara:28000.-
Új ezüst angyal/ördög medál, neked és neki
Gott Mit Dir antik ezüst niellós karika gyűrű
Jelzett TI SENTO ezüst gyűrű
TI SENTO Milano ezüst gyűrű