Ékszer (16 tétel)
Ékszer
(16)
Antik ékszer
Bizsu ékszer
Divatékszer
Kézműves ékszer
Kézzel készített ékszer
Valódi nemesfém ékszer
Vintage ékszer
Terméktípus
fülbevaló
gyűrű
karperec, karlánc, karkötő
medál, bross, kitűző
(9)
nyakék
nyaklánc, függő
Anyag
acél
aranyozott fém
ezüst
réz
Kő
cirkónia
egyéb
nincs
rubin
türkiz
(8)
Téma
Szín
arany
ezüst
fehér
többszínű
zöld
(7)
Nem
női
uniszex
(8)
(7)
kakas
(16 tétel)
Keresőszó: kakas
Ékszer
Retro ezüstözött réz karperec kakas mintával iparművész ékszer - karkötő, karlánc Percz János stílus
Egyedi ezüst kakas medal
Köves ezüst kakas medál (ZAL-Ag87571)
Retró tűzzománcozott kakaska bross 198.
Kakas madár Tibeti ezüst Uniszex Gyűrű 9-es
Csábító Top Piros Rózsaszín Rubin Markazit 925 Sterling Ezüst zomancozot Kakas Bross 46 x 40 mm
Kakasos iparművész réz nyaklánc , réz intarziás fa medállal
Iparművész kakasos bross
gyönyörű kristályos kakas nyaklánc
AT 016 - győnyőrű 925 ezüst kakas kitűző tűzzománc és markazit
Kakas bross
TŰZZOMÁNC ARANYOZOTT KAKAS FORMÁJÚ BROSS KITŰZŐ
Ap 504 - Ezüst bújtatós kakas és lepke medál
925 -ös jelzésű KAKASOS fülbevaló
ezüst kakas..bross...
Kakas sarkantyu