Ékszer (5 tétel)
Ékszer
Antik ékszer
Bizsu ékszer
Divatékszer
Kézműves ékszer
Vintage ékszer
Terméktípus
karperec, karlánc, karkötő
nyakék
Anyag
aranyozott fém
Kő
nincs
Szín
arany
Nem
férfi
kuba
(5 tétel)
Keresőszó: kuba
Ékszer
Gold filled aranyozott "kubai link" férfi nyaklánc, hip-hop kiegészítő
Eredeti kubai kagylós jelzett ezüstözött karkötő
18K Gold Plated kubai férfi karkötő
Fekete korall ezüsttel, kubai iparművész munkája 5,5 cm
Fekete korall medál ezüst betéttel (kubai) iparművész