Ezüst tárgy
925-ös ezüst
Kávéskészlet (10 tétel)
Ezüst tárgy
925-ös ezüst
(2710)
Asztalközép, kínáló
(110)
Bonbonier
(17)
Cigarettatárca
(38)
Cukortartó
(36)
Csipesz
(26)
Doboz
(175)
Egyéb
(758)
Evőeszköz
(445)
Falidísz
(25)
Feszület, kereszt
(10)
Fűszertartó
(84)
Gyertyatartó
(106)
Hamutartó
(13)
Harang, csengő
Kanna, kancsó
(27)
Kártyatartó
(10)
Kávéskészlet
(15)
Kehely, kupa
(28)
Képkeret
(135)
Kiöntő
(43)
Konyhai eszköz
(40)
Korsó
Kosár
Miniatűr
(185)
Palack, flaska
(8)
Pipere kellékek
(43)
Pohár
(68)
Só, borsszóró
(33)
Süteményes készlet
Szalvétagyűrű, szalvétatartó
(40)
Szobor
(43)
Tál
(55)
Tálca
(35)
Teáskészlet
Tükör
(8)
Váza
(34)
Terméktípus
kávéskészlet
(9)
Anyag
ezüst
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(9)
1800-1849
1850-1899
1900-1939
1940-
ismeretlen
(8)
10 tétel
Ezüst tárgy
925-ös ezüst
Kávéskészlet
Aranyozott ezüst (925) Tiffany 12 személyes kávéskanál készlet 1878-ból!
Antik Ezüst kávés készlet
KÁVÉSPOHÁR
Ezüst kávéspohár szett porcelán betéttel.
Jelzett 925-ös ezüst 6db pohár+alátét a tálca nem tartalmazza az årat termékeimben megtalálható
Birks sterling 925 ezüst kávés készlet
Angol ezüst kávés szett,Joseph Rodgers,Sheffield,1906
925-ös ezüst három részes kávéskészlet
Ezüst cukocsipesz
Párizsi teáskanna és kiöntő