Ezüst tárgy
925-ös ezüst
Pohár (13 tétel)
Ezüst tárgy
925-ös ezüst
(2710)
Asztalközép, kínáló
(110)
Bonbonier
(17)
Cigarettatárca
(38)
Cukortartó
(36)
Csipesz
(26)
Doboz
(175)
Egyéb
(758)
Evőeszköz
(445)
Falidísz
(25)
Feszület, kereszt
(10)
Fűszertartó
(84)
Gyertyatartó
(106)
Hamutartó
(13)
Harang, csengő
Kanna, kancsó
(27)
Kártyatartó
(10)
Kávéskészlet
(15)
Kehely, kupa
(28)
Képkeret
(135)
Kiöntő
(43)
Konyhai eszköz
(40)
Korsó
Kosár
Miniatűr
(185)
Palack, flaska
(8)
Pipere kellékek
(43)
Pohár
(68)
Só, borsszóró
(33)
Süteményes készlet
Szalvétagyűrű, szalvétatartó
(40)
Szobor
(43)
Tál
(55)
Tálca
(35)
Teáskészlet
Tükör
(8)
Váza
(34)
Terméktípus
pohár
(13)
Anyag
ezüst
Jelzett
jelzett
(12)
1850-1899
1900-1939
1940-
ismeretlen
(9)
13 tétel
Ezüst tárgy
925-ös ezüst
Pohár
KURIÓZUM, ANTIK EZÜST ELJEGYZÉSI POHARAK, NÉMET CA 1890!!!
144T. 1 Forintról! Antik Ezüst (397 g) Pohár Párban, Aranyozott belsővel, kézzel kalapált!
Ezüst pohár és kanál
Ezüst keresztelő pohár
REMEK, ANTIK EZÜST BOROS - VIZES POHÁR, CHESTER, 1899!!!
KÜLÖNLEGES, ANTIK, EZÜST POHÁR, NÉMET CA 1890!!!
Ezüst kupicás pohár 925-ös
Ritka formájú ezüst fűszeres kínáló, jelzett
Gyerek ezüst pohár 925-ös Firenze
1446 gr ! 6 db elképesztően szép színezüst domborműves korsó !
BÁJOS, ANTIK, EZÜST CERUZA TARTÓ SHEFFIELD 1929!!!
Ezüst likőrös &vodkás pohár,