Ezüst tárgy (17 tétel)
Ezüst tárgy
(17)
800-900-as ezüst
(7)
925-ös ezüst
Ezüstözött
(9)
Terméktípus
asztalközép, kínáló
cigarettatárca
egyéb
evőeszköz
(8)
fűszertartó
kártyatartó
kávéskészlet
szalvétagyűrű, szalvétatartó
Anyag
ezüst
ezüstözött
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(14)
1850-1899
1900-1939
1940-
(7)
ismeretlen
(11)
restaurált
címerrel
(17 tétel)
Keresőszó: címerrel
Ezüst tárgy
1 pár ezüst fűszertartó nemesi címerrel.
Antik koronás , címeres, ezüstözött asztalközép 704
Görgey család címerével ezüst kártyadoboz 1800-as évek végéből , Dianás jelzett B.I. mesterjeggyel
Ezüst kanál tűzzománc magyar címerrel és női fejjel
Német szuvenír ezüstkanál, mokkás, Bad Segeberg címer, gyűjtőknek
Német szuvenír ezüstkanál, Gelnhausen címer, gyűjtőknek
Csodálatos, ezüstözött szalvétagyűrű, Bretagne címerével, jelképével, aprólékos kidolgozás
Német szuvenír ezüstkanál, mokkás, Mannheim címer, gyűjtőknek, 1977
Esquisite angol szuvenír ezüstkanál, Brighton címer, gyűjtőknek
Squire souvenir angol szuvenír kiskanál, ezüstkanál, Windsor címer, gyűjtőknek
Antik ezüst + üveg kávéskészlet bárói címerrel
Antik ezüst pecsétnyomó,(nemesi?)cimerrel
Német szuvenír ezüstkanál, fagylaltos, Bader címer, gyűjtőknek
Antik Perczel címeres ezüst tűzköves öngyújtó
Ezüst címeres fali tányér 925-ös Peru, Nincs Minimálár!!!
Pazar ezüstözött címeres kiskanalak
Régi családi címeres ezüst