Ezüst tárgy (5 tétel)
Ezüst tárgy
800-900-as ezüst
925-ös ezüst
Ezüstözött
Terméktípus
egyéb
evőeszköz
gyertyatartó
miniatűr
Anyag
Jelzett
jelzett
1850-1899
1940-
szem
(5 tétel)
Keresőszó: szem
Ezüst tárgy
224T.Ritka Fabergé miniatűr patkány Rubin szemekkel, Malachit talpon
Ezüst fagyöngy aranyozott szemekkel, 925-ös
Pecsétnyomó ezüst madárfej kő szemekkel
SZEMET GYÖNYÖRKÖDTETŐ, ANTIK EZÜST GYERTYATARTÓ PÁR, CA 1880!!!
Antik evőeszköz+halas144db.Ebel Solingen Qualitäts Juwelier