Ezüst tárgy (7 tétel)
Ezüst tárgy
(7)
800-900-as ezüst
Egyéb ezüst ötvözet
Ezüstözött
Terméktípus
doboz
egyéb
pohár
tálca
Anyag
ezüst
ezüstözött
Jelzett
jelzetlen
jelzett
1800-1849
1850-1899
1900-1939
vadász
(7 tétel)
Keresőszó: vadász
Ezüst tárgy
664T. 1 Forintról! Antik ezüst (238 g) Vadász kabát-elő, 3 db porosz Tallérral az 1840-es évekből!
Antik ezüst vadász poharak
1 Forintról! Antik Ezüst Vadász Pohár 1845-ös ritka pesti fémjellel, 379 gramm!
1906-os ezüst doboz vadász jelenetes képpel
NAGYON RITKA, ANTIK, EZÜST VADÁSZ POHÁR, CA 1850!!!
RENDKÍVÜLI, ANTIK EZÜST VADÁSZ DOBOZ, BÉCS 1890!!!
Szecessziós relief vadász jelenetes ezüstözött tál!