Ezüst tárgy (10 tétel)
Ezüst tárgy
(10)
925-ös ezüst
(8)
Ezüstözött
Terméktípus
egyéb
evőeszköz
(7)
gyertyatartó
tükör
Anyag
ezüst
Jelzett
jelzett
(9)
1900-1939
1940-
(8)
jensen
(10 tétel)
Keresőszó: jensen
Ezüst tárgy
Antik Hans Jensen ezüstözött kézi tükör
Hans Jensen dán ezüstözött design gyertyatartó
3 db Georg Jensen Denmark Aranyozott Sterling Ezüst Mokkás Kanál Akantusz Motívum
Georg Jensen zománcozott ezüst kanál..
Ezüst kanál "Georg Jensen " sterling Denmark.
Georg Jensen mokkás kanál.
Georg Jensen mokkás kanál.
Georg Jensen kanál..