Ezüst tárgy (10 tétel)
Ezüst tárgy
(10)
800-900-as ezüst
925-ös ezüst
Ezüstözött
Ismeretlen
Terméktípus
egyéb
evőeszköz
fűszertartó
miniatűr
só, borsszóró
szobor
Anyag
ezüstözött
Jelzett
jelzetlen
jelzett
1850-1899
1900-1939
1940-
kakas
(10 tétel)
Keresőszó: kakas
Ezüst tárgy
Ezüst kakasos gyűszű
Antik Ezüst (Ag) fácán kakas szobor
Ezüst citrom vagy gyümölcs kicsi szedő villa." Húsvéti kakas"Részletgazdag.Szines zománc. Ritka.
Ezüst Ritkaság Viaskodó Kakasok Párban !
Kinai kakas malachit gömbön. 5,5 cm
Antik orosz ezüst muzeális judaika nagy kakasos fűszertartó 33 cm 491gr
Szépséges kidolgozású ezüst kakas szalvétatartó. magyar fémjellel. 245g
Tibeti ezüstből kakaska 101 gramm súlyú
HARCIAS KAKAS!!!
Ezüstözött só-bors szóró kakas - tyúk párban