Ezüst tárgy (19 tétel)
Ezüst tárgy
(19)
800-900-as ezüst
925-ös ezüst
Egyéb ezüst ötvözet
Ezüstözött
(9)
Terméktípus
asztalközép, kínáló
cukortartó
egyéb
evőeszköz
(11)
kávéskészlet
pohár
Anyag
ezüst
ezüstözött
(8)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(13)
1850-1899
1900-1939
1940-
ismeretlen
(7)
(8)
szem
(19 tétel)
Keresőszó: szem
Ezüst tárgy
Fagyis kiskanál élethű szamóca szemmel
1867-1937 közötti 6 szem. ezüst likőrös v. pálinkás készlet
Szemet gyönyörködtető ezüst medál !
Ezüst nyelű vacsorázó készlet 6 szem.
Szerencsét hozó ezüst olajág aranyozott olíva szemekkel
Antik ezüst 12 szem. étkészlet! 4500Gr. 150Ft/gramm!!!
Újszerű,modern,ezüsttel laminált földieper szemekkel kristály üveg dísztál-31,5x9,5 cm
0F620 Régi ezüstözött 6 szem. evőeszköz készlet
925-ös sterling ezüst,osztott szemű nyaklánc medállal + vésett díszítésű,rátoló kapcsos fülbevaló.
Fantasztikus, antik üvegbetétes cukorkínáló csipesszel kockacukornak, vagy más apró szemű édességnek
Ezüst mokkás kávés készlet 3 szem az ezüst össz 310 g 800-as
Régi orosz ezüstözött készlet 6 szem. pandurtiborne részére!
Antik!1920 ezüstözött evőeszköz Hildesheimer rózsa 6 szem.
Rózsás desszertes villa,teás vagy fagylaltos kanál 6 szem.
LUXUS PUR 24 karátos arany evőeszköz! 104db!12 szem.+halas!
Antik1923-ból 6 szem.ezüst evőeszköz Paul Wirths/ Briefanker
RENDKÍVŰLI EZÜST ANTIK BAROKK ROKOKO 12 szem. evőeszkö
Evőeszköz!12 szem.valódi 24 kar.aranyozású!
4 szem. ezüst nyelű készlet