Ezüst tárgy (13 tétel)
Ezüst tárgy
(13)
800-900-as ezüst
(8)
925-ös ezüst
Egyéb ezüst ötvözet
Ezüstözött
Terméktípus
asztalközép, kínáló
cigarettatárca
doboz
egyéb
evőeszköz
gyertyatartó
szobor
Anyag
ezüst
Jelzett
jelzett
(8)
1850-1899
1900-1939
sérült
napoz��
(13 tétel)
Keresőszó: napoz��
Ezüst tárgy
BLACK FRIDAY!!! :) Ezüst teáskanál
KIÁRÚSÍTÁS! :) Vintage, ezüstözött desszertes villák
Antik ezüst cigarettásdoboz MOST LEÁRAZVA PÁR NAPIG
Asztalközép kíàló, ezüst Jelzett, Hollóházi Kobaltkék virág porcelán kínáló tál,Elegàns, ünnepi,napi
Antik, EZÜST, tóra olvasó! 1800-as évek, Jelzett! Orosz Imperial!
Jelzett 875 finomsagú, Orosz kanál érméből. 1867 B.C
Antik német ezüst Rosenau szelence, dobozka csókolozó angyalok Valentin napra
Látványos aranyozott mosolygós plasztikus napsugaras Nap,vastag fonott fekete kötél tartón
Napi ajánlat! Csodaszép antik ezüst kefe,fésű szett
Sterling egyedülálló gyertyatarto Csak pár napig !!
Régi szép állapotú 6 db mokkás finoman kidolgozott napi hasz
3 Nap Antik 1040gm Ezust Sterling Gyertyatarto Par Jelzett
2 Napig! Sterling Ezüst medál Tigrisszemmel, OLCSÓ!