Ezüst tárgy
Ezüstözött
Tál (10 tétel)
Ezüst tárgy
Ezüstözött
(9247)
Asztalközép, kínáló
(799)
Bonbonier
(34)
Cigarettatárca
(54)
Cukortartó
(252)
Csipesz
(68)
Doboz
(281)
Egyéb
(1347)
Evőeszköz
(3021)
Falidísz
(7)
Feszület, kereszt
Fűszertartó
(166)
Gyertyatartó
(409)
Hamutartó
(19)
Harang, csengő
Kanna, kancsó
(145)
Kártyatartó
(18)
Kávéskészlet
(113)
Kehely, kupa
(236)
Képkeret
(48)
Kínáló
(145)
Kiöntő
(253)
Konyhai eszköz
(151)
Korsó
(17)
Kosár
(23)
Miniatűr
(25)
Palack, flaska
(37)
Pipere kellékek
(25)
Pohár
(111)
Só, borsszóró
(170)
Süteményes készlet
(25)
Szalvétagyűrű, szalvétatartó
(153)
Szobor
(9)
Tál
(118)
Tálca
(639)
Teáskészlet
(209)
Tükör
(9)
Urna
Váza
(103)
Terméktípus
tál
(10)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(7)
1850-1899
1900-1939
1940-
(8)
10 tétel
Ezüst tárgy
Ezüstözött
Tál
REMEK, ANTIK EZÜSTÖZÖTT TÁLAK, CA. 1880!!!
Régi ezüstözött kis tálka
CSODASZÉP, ANTIK EZÜSTÖZÖTT KÍNÁLÓ, SPANYOL, CA. 1900!!!
CSODASZÉP, ANTIK EZÜSTÖZÖTT KÍNÁLÓ, CA. 1900!!!
SZÉP, EZÜSTÖZÖTT TÁLKA, 1920!!!
ANTIK, EZÜSTÖZÖTT SALÁTÁS TÁL, CA. 1940!!!
Ezüstözött, nagy alátét tányérok aranyozott széllel
Ezüstözött kínáló
Ezüstözött spanyol asztali dísztál, tál