Ezüst tárgy
Ismeretlen (77 tétel)
Ezüst tárgy
Ismeretlen
(77)
Asztalközép, kínáló
Cigarettatárca
Cukortartó
Doboz
Egyéb
(28)
Evőeszköz
(15)
Fűszertartó
Hamutartó
Kanna, kancsó
Kártyatartó
Kehely, kupa
Kiöntő
Konyhai eszköz
Miniatűr
Pipere kellékek
Szalvétagyűrű, szalvétatartó
Tál
Teáskészlet
Terméktípus
asztalközép, kínáló
cigarettatárca
cukortartó
doboz
egyéb
(23)
evőeszköz
(15)
fűszertartó
hamutartó
kanna, kancsó
kártyatartó
kehely, kupa
kiöntő
konyhai eszköz
miniatűr
pipere kellékek
szalvétagyűrű, szalvétatartó
tál
teáskészlet
További opciók ...
Anyag
ezüst
(13)
ezüstözött
(15)
Jelzett
jelzetlen
(16)
jelzett
(48)
(13)
-1800
1800-1849
1850-1899
(8)
1900-1939
(11)
1940-
ismeretlen
(28)
(23)
(16)
(51)
sérült
(8)
77 tétel
Ezüst tárgy
Ismeretlen
1. oldal / 2
Cigarettatartó, ezüst, sorszámozott.
Kinai antik teafű, tubák, tartó nagyon szépen kidolgozott, jelzett.
Ezüst szalvéta gyűrű, 19 gramm
Eladó 2db ezüst, jelzett kiskanál
Ezüst, jelzett kiskanál 12 gramm, nincs minimálár!
Ezüst kistál, 27 gramm, nincs minimálár!
Antik ezüst pohár, kupa 58 gramm, nincs minimálár!
Ezüst, jelzett kanál, 33 gramm
Jelzett Ezüst névjegykártya/ cigaretta tartó.
Ezüst Kancsó !
341T. 1 Forintról! Filigrán Antik ezüst (38,8 g) Santa María hajó, zománcozott keresztekkel.
ANTIK EZÜST BROS ÉS EGY DÍSZES 7 cm ÁTMÉRŐJŰ EZÜST KARKÖTŐ
3 DARAB MINI KISKANÁL,FŰSZERES? (EZÜSTNEK LÁTOM)
Ékszerész lupé dupla
Antik Kinai amulett valódi korall és türkisz kő berakással foó kutya
Ezüst kávés, mokkás kanál készlet
Ezüst nyelű kések és villák
6 személyes evőeszközös doboz
Ezüst nyelű kések
Ezüst vagy ezüstözött kávékiöntő - cca 1920, jelzett,"Nemzeti Nagykávéház"- 1forintról, 1 hétig!
Ezüst mini kutya kutyus kutyuska
2 DB NAGYMÉRETŰ EZÜST VILLÁK ? 21, 3 CM 161 gramm koronás skandináv jelzésekkel
PAZAR, ANTIK, EZÜST? 239 gramm KIÖNTŐ, ART DECO SKANDINÁV , cca. 1920 ! MOST 100 FT
PAZAR, ANTIK, EZÜST?????? 702 gramm KIÖNTŐ, SKANDINÁV , ca. 1920 ! MOST 10 FT
Jelzett Orosz úti ikon 76gr
Lenin születésének 100 éves évfordulóján kiadott emlékkanál, dísz kanál, jelzett, ritka, szovjet
Tibeti ezüst ékszer tartó
Antik 5 darab ezüst kétágú kis villa CHRISTOFLE!
Antik HACKER ezüst, vagy ezüstözött kis tál, hamutál, 19. század vége
Tündéri fém cokortartó porcelán belsövel
2. Világháborús vaskereszt eredeti jegyzett
Csodás áttört szecessziós tálka-1850-es évek - Ganz- Budapest! - 1 forintról, garanciával!
Christofle - tálak, antik darabok,jelzett, 2 db, - 1 forintról, garanciával!
Antik ezüstözött/ezüst? díszdoboz, jelzett, talán 1920-as évek? - 1 forintról, garanciával.
Ezüst körömreszelő, körömfeszítő körömkészlet, ezüst nyél
Antik, ezüst vagy ezüstözött kabátcsipesz/díszgomb? - 1 forintról, garanciával.
Antik, ezüst teás csésze, jelzett! - 1 forintról, garanciával!
Antik art-deco retikül, arany/aranyozott , gyöngyökkel kirakva- 1 forintról, garanciával.
Ezüst vagy ezüstözött kések, tortakés, levélkés
Antik kiöntő-ezüst?ezüstözött? - jelzett, nagyon szép darab - 1 forintról, garanciával!
Na ez mi a szösz? - ezüst?ezüstözött?- na meg egyáltalán...- 1 forintról, hagyatékból.
Antik tálka/kehely - csodás darab,- jelzett! - 1 forintról, garanciával!
ANTIK 19. SZÁZADI EZÜST NYELŰ VILLA 2DB
Tejszínkiöntő, ezüst: Deutsch Mátyás, Bachmann Rep jelzéssel, 68,7g, 20. sz. eleje
8 db kiskanál: 3 darab ezüst érmekanál, 1 ezüst és 4 egyéb keresztelőkanál
Ezüst (Ag) fűszertartó kis tálka kanállal (NB)
Aranyozott kávés szett tálcával.
Ezüst nyelű tálalóeszköz
1880-as évekből származó evőeszközkészlet
Díszkanál
Ezüst kép SMMK-0800
képkeret BBI-0800
Ezüst nyeles nagyító BBI-0516
1889 és Párizs ezüst zsebóra
Ezüst dísztárgy alkatrésze
Ezüst figurális dísztárgy alkatrész
Ezüst figura vitrindísz
Ezüst kismértű nyitott női piperés
Ezüst hajtű
Ezüst bábaolló
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: