Fémmunka (28 tétel)
Fémmunka
(28)
Acél
Alpakka
Bronz
(8)
Egyéb fémmunka
Öntött vas
Rézötvözet
(8)
Terméktípus
asztalközép, kínáló
egyéb
falidísz
figurális, szobor
(13)
konyhai eszköz
miniatűr
tál, tányér
Anyag
acél
alpakka
bronz
öntött vas
rézötvözet
1850-1899
1900-1939
1940-
ismeretlen
(15)
(10)
(9)
(7)
bika
(28 tétel)
Keresőszó: bika
Fémmunka
Miniatűr tömör réz bika figura
Bika figurás sárgaréz sörnyitó
Bronz bika figura
Rácz Edit bronz relief - Bika - Állatövi jegyek sorozatból
Vitorláshajó réz alkatrészei, bikák, fogantyúk, stb. egyben
0A767 Bronzírozott fém kisplasztika bika szobor
Bronz Minotaurosz Bika Fej
Bika ,
Art deco öntöttvas bika.
Toledói Bika mini kardok asztal dísz fogpiszkáló vagy hústűnek (Ér-580)
Munkáts Bika szobor gyönyörű darab
Bronz Minotaurosz Bika Fej
Bika, bronz szobor.
Antikolt sárgaréz bika
MAGYAR SZECESSZIÓS ÖNTÖTTVAS FALIKÉP LOVAS BIKA HAJTÁS
Antik, jelzett munkácsi öntöttvas bika szobor
Antikolt sárgaréz bika
Antik öntöttvas bika - jelzett!
Öntöttvas fali fogas akasztó bika
Magyar motívumos , juhász , bika tábla nagy hamutál
Bronz bika aranyozott díszítéssel
bika szobor
Nyeles süteményforma ,fali dísz ,,bika ,,
Bika és a "liliomos herceg" sörnyitó
vörösréz tálka Bika
Art deco vas bika
Wall Street-i BIKA szobor, Arturo Di Modica.
vadász jelvény - hubertus , szarvas bika fej