Fémmunka (21 tétel)
Fémmunka
(21)
Arany
Egyéb fémmunka
Ón
Rézötvözet
(16)
Terméktípus
egyéb
(10)
evőeszköz
gyertyatartó
kaspó
kehely, kupa
váza
Anyag
1850-1899
1900-1939
1940-
ismeretlen
(8)
(10)
csavart
(21 tétel)
Keresőszó: csavart
Fémmunka
RÉGI RÉZ GYERTYAKOPPINTÓ GYERTYAOLTÓ CSAVART NYÉLLEL
RÉGI SZÉP RÉZ GYERTYAKOPPINTÓ GYERTYAOLTÓ CSAVART NYÉLLEL
Aranyozott csavart nyelű díszkanál
Két réz gyertyakoppintó csavart szárral
Indiai csavart s.réz gyertyatartó
1920 Ausztria jelzett polírozott 2 db réz gyümölcs kés, csavart mintás tömör fogóval
Iparművészeti csavart fazonú gyertyatartók
Ezüstözött csavart hosszú nyelű Hacker kanál
Csavart szárú antik réz gyertytartó (24,5 cm)
N14 Levélbontó LUXUS Pierre Carden zománcnyelű aranyozott ritkaság 19 cm bordázott csavart nyelű
1920 Osztrák jelzett polírozott 2 db réz gyümölcs kés, csavart mintás tömör fogóval
Kovácsoltvas csavart kandalló tartozék réz markolattal
Csodaszép,csavart mintás,sárgaréz váza
Gyönyörű retro,vintage csavart mintázatú sárgaréz kaspó
Különleges, csavart mintázatú kehely, jelzett! Ezüstözött!
Etain ón váza csavart indás díszítéssel
2 db.30 cm. magas csavart mintázatú réz gyertyatartó ela