Fémmunka (14 tétel)
Fémmunka
(14)
Alpakka
Alumínium
Egyéb fémmunka
(11)
Rézötvözet
Terméktípus
asztalközép, kínáló
egyéb
falidísz
tálca
(10)
Anyag
alpakka
rézötvözet
1850-1899
1900-1939
1940-
ismeretlen
(7)
(7)
ezüst tálca
(14 tétel)
Keresőszó: ezüst tálca
Fémmunka
51x32 cm-es díszes, ezüst színű füles tálca ár/db, 2 db elérhető
Nagyméretű Ezüst dísztálca. XIX. századi ötvös munka! 850-es finomságú ezüst! 1563 g
Ezüst fém tálca - Vintage fali dekoráció
Retro összecsukható ezüst színű fém süti kínáló 3 tálcás tálas
Ezüst színű fém kis tálca
Vintage ezüst fém Tálca
Különleges összecsukható 3 tálcás ezüst színű fém sütemény kínáló asztalközép rózsa mintával
Ezüst színű talca
Ezüst színű, filigrán, díszes, fonott, füles fém tálca
Ezüst színű England London vintage Argosy fémtálca angol szuvenír
Balaton emlék ezüst színű tálka mini tálca FÓÉ
Antik patinás, füles ezüst tálca, csiszolt üvegbetéttel, jelzett, nettó 940 gramm
Íves, ezüst színű, nikkelezett sárgaréz Kolchugin szamovár tálca
Antik alpakka tálca ,ezüst bevonattal,Berndorf,30x23,5 cm