Fémmunka
Arany (13 tétel)
Fémmunka
Arany
(13)
Egyéb
(9)
Miniatűr
Pipere kellékek
Terméktípus
egyéb
(9)
miniatűr
pipere kellékek
1900-1939
1940-
ismeretlen
(8)
13 tétel
Fémmunka
Arany
Gyönyörű 36 + 15 darabos aranyozott evőeszközök
23 karátos Aranyfólia lapok 10 csomagban 250 db aranylappal! Egyben eladó!
Szélmalom. Crystal Temptations 24K Gold Plated.
Régi,arany, monogramos lapka.
Vadászati emléktál St. Hubertus
S.T.Dupont aranyozott golyóstoll / FR, sorszámozott /
N14 Levélbontó LUXUS Pierre Carden zománcnyelű aranyozott ritkaság 19 cm bordázott csavart nyelű
Swarovski - 24 karátos arannyal FUTTATOTT - golfkocsi 10 x 7,5 x 4 cm - új - cédulával
Fém - 6 db - JELZETT - 24 karáttal vastagon aranyozott - nem használt - teáskanál készlet
Tortalapát
Arany ceruza
Antik mandzsetta 14 K
Antik Mandzsetta 14 K