Fémmunka
Spiáter (17 tétel)
Fémmunka
Spiáter
(17)
Asztalközép, kínáló
Egyéb
Figurális, szobor
(7)
Gyertyatartó
Kehely, kupa
Terméktípus
asztalközép, kínáló
egyéb
figurális, szobor
(7)
gyertyatartó
kehely, kupa
Anyag
spiáter
1900-1939
(7)
1940-
ismeretlen
(8)
sérült
17 tétel
Fémmunka
Spiáter
Bronzírozott Római katona dárdával, és pajzzsal! 29cm magas, szép disztárgy!
Nagy méretű antik Francia szobor pár,, bronzírozott spiáter,, 48 cm magas,,most minimál ár nélkül,
Antik 5 ágú gyertyatartó
Antik,fém rezezett állatfigura. Párzó baromfik
Körmendi Frim Jenő: MTK
Nagy méretű antik fém szobor,,jelzett: Forgeron Per Rousseau,, 53 cm. 3,7 kg. most 1 forintról
Szecessziós századfordulós figurális asztalközép , kínáló .
EGY FORINTRÓL - FÉM GYERTYATARTÓK
RÉSZLETGAZDAG NAGYON SZÈP SZOBOR..
Kínai hadvezér 26 cm
Spiáter Kupa vagy lámpatalp
Régi fém petroleum lámpa 46 cm magas üveggel.
EGY FORINTRÓL - ÖTÁGÚ GYERTYATARTÓ
EGY FORINTRÓL - LOURDES-I MADONNA ZENÉLŐ SZERKEZETTEL
Lófej, szobor dísz
Antik jegcsakany 1900 korul!
TÜKÖR SZÉP BRONZÍROZOTT KERETBEN