Festmény (7 tétel)
(7)
Kortárs (1949-től napjainkig)
Modern (1900-1949)
Téma
akt
életkép
emberek
portré
tájkép
Technika
olaj
(7)
Hordozó
fa
karton
vászon
Legnagyobb méret
közepes (80 cm-ig)
Szignó
nem szignózott
szignózott
eredeti
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
Szabó Vladimir
(7 tétel)
Keresőszó: Szabó Vladimir
1,-Ft Gyönyörű Szabó Vladimir (1905-1991)
Szabò Vladimir ,festmèny 80x70
1,-Ft Szabó Vladimir (1905-1991) festménye
SZABÓ VLADIMÍR EREDETI FESTMÉNYE 1 FORINTRÓL MINIMÁL ÁR NÉLKÜL!
SZABÓ VLADIMIR: Csónakázók
Szabó Vladimir - Patak, o-v
CSODASZÉP RITKA Szabó Vladimir - Budapest Rézkarc