Festmény (11 tétel)
(11)
Antik (1900-ig)
Közvetlen a művésztől
Modern (1900-1949)
(9)
Téma
absztrakt
csendélet
egyházi
életkép
emberek
portré
tájkép
Technika
akril
akvarell
olaj
vegyes technika
1900 - 1949
2000 -
art deco
impresszionizmus
szecesszió
(9)
Hordozó
egyéb
karton
papír
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
nagy (80 cm-től)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(8)
restaurált
sérült
eredeti
(10)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
Szecesszios
(11 tétel)
Keresőszó: Szecesszios
Szecessziós hölgy Festmény
Csodás szecessziós női portré, 1913,jelzett antik festmény!
Alfons Mucha stílusában- több mint száz éves,szecessziós hölgy portré-bársony kép pár!
Ismeretlen Szecessziós Nő 1900 körül
Szecessziós Nő Hoffman jelzéssel
Záhonyi Géza csodálatos, hatalmas, szecessziós olajfestménye, 1910-es évek! - 1 forintról!
Szép szecessziós madonna virágcsokorral Hans Meganck 1942
Attraktív szecessziós kép / keretezve 5000 Ft
Szecessziós "Út" olajfestmény 3D vászonra!
Antik szecessziós akvarell
Nagy Sándor (Gödöllő) - Szecessziós üveg mozaik terv