Festmény (19 tétel)
(19)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
Modern (1900-1949)
(16)
Téma
állatok
életkép
(10)
emberek
tájkép
Technika
akvarell
olaj
(11)
pasztell
vegyes technika
1900 - 1949
expresszionizmus
impresszionizmus
modern
realizmus
szecesszió
(10)
Hordozó
fa
karton
papír
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
(13)
Szignó
szignózott
(19)
(11)
restaurált
sérült
eredeti
(17)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(9)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
benyovszky
(19 tétel)
Keresőszó: benyovszky
Benyovszky festmény szép keretben 162
Benyovszky
Benyovszky István
Benyovszky István alkotása,,50x70-s ,pasztell, papír.
Benyovszky
Lovakat hajtó betyár! Magas színvonalú festmény... Benyovszky/Kolozsváry...? Nagyházi aukciós címke
Benyovszky
Benyovszky István eredeti festménye 692
BENYOVSZKY ISTVÁN 5000Ft-ról indítva ..
Benyovszky István szignóval "Életkép"
1,-Ft Benyovszky István festmény!
Benyovszky István - Csikós a pusztában AKCIÓS ÁRON
Benyovszky István - Szántás 1930
Benyovszky István Csikós nagyméretű grafikája
Benyovszky Istvan akvarell rézkarc Vágtázó Lovak
Benyovszky István :Vágtázó Lovak szekérrel és kutyusokkal
Benyovszky István - Lovas szekér a téli tájban
Benyovszky István - Vágtató ló portréja Mozgalmas műalkotás