Festmény (4 tétel)
Antik (1900-ig)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
Modern (1900-1949)
Téma
absztrakt
egyéb téma
tájkép
vadászat, halászat
Technika
egyéb
olaj
1800 - 1899
Hordozó
fa
papír
vászon
Legnagyobb méret
közepes (80 cm-ig)
Szignó
szignózott
eredeti
ismeretlen
címerrel
(4 tétel)
Keresőszó: címerrel
Címer kupola üveges képkeretben
Címer. olaj vászonkép.
MCP - Molnár C. Pál- Tájkép hölgyekkel (?)+ családi címer?-1 forintos aukció, garanciával
Antik címer - Szövényi család - 24,5 x 30,5 cm.