Festmény (10 tétel)
(10)
Kortárs (1949-től napjainkig)
Közvetlen a művésztől
Modern (1900-1949)
Téma
egyházi
életkép
tájkép
tenger
Technika
akril
akvarell
olaj
vegyes technika
1900 - 1949
2000 -
miniatűr
modern
realizmus
(7)
Hordozó
fa
karton
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(9)
eredeti
(9)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
csillag
(10 tétel)
Keresőszó: csillag
Csillag József (1894 - 1977):Kazal készítők,1931-ből
1,-Ft Meseszép Csillag József festmény Betakarítás)
Betlehemi csillag 22x22 cmes keretben 15x15 cm-es miniatúra. Károlyfi Zsófia Prima díjas alkotótól.
Csillag József : Vihar , 1 Ft!!!!!!
Csillag József : Velence, üvegezett keretben
Csillag József? 930 szignós festmèny
Csillag Betlehemben 40x30cm Károlyfi Zsófia
Csillag J. - Dűlő út
Eredeti Csillag József festmény! 1,-Ft
Csillag József Színezett rézkarc Csikós a pusztán