Festmény (7 tétel)
(7)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
Modern (1900-1949)
Téma
állatok
egyéb téma
életkép
tájkép
utcakép
Technika
akvarell
olaj
vegyes technika
1900 - 1949
modern
naturalista
szecesszió
Hordozó
fa
karton
papír
Legnagyobb méret
közepes (80 cm-ig)
(7)
Szignó
szignózott
(7)
sérült
eredeti
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
farkas istván
(7 tétel)
Keresőszó: farkas istván
Farkas István: Győr GARANCIÁVAL SZÁMLÁVAL
Farkas István : Nőstény oroszlán
Farkas (István?) Jelzéssel : Balatoni csónakkikötő
Eredeti Farkas István 50x40 -s olaj karton
Farkas István"Tájkép"
Farkas István: Láger
FARKAS ISTVÁN: Utcakép