Festmény (7 tétel)
(7)
Kortárs (1949-től napjainkig)
Modern (1900-1949)
Téma
portré
tájkép
természet
Technika
akvarell
olaj
pasztell
vegyes technika
modern
Hordozó
fa
karton
papír
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
Szignó
szignózott
(7)
eredeti
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
gadányi
(7 tétel)
Keresőszó: gadányi
Gadányi Jenő (1896-1960) festménye, 1944., méret jelezve
Gadányi jelzéssel, csodás pasztell festmény, gyűjtő hagyatékából.
Gadányi Jenő (1896-1960) : Lány portré
Gadányi Jenő - Fák között - antik, keretezett, nagyon szép - 1 forintos aukció!
Gadányi Jenő : Őszi fák / Őszi erdő ?1958 ? -olajfestmény, 1 forintról,garanciával.
Gadányi Jenő : Téli tájkép - 1 forintról, garanciával.