Festmény (7 tétel)
(7)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
Modern (1900-1949)
Téma
életkép
hajózás
tájkép
tenger
utcakép
Technika
akvarell
olaj
1900 - 1949
modern
naturalista
szecesszió
Hordozó
karton
papír
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
Szignó
szignózott
(7)
eredeti
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
koszkol
(7 tétel)
Keresőszó: koszkol
Koszkol Jenő: Eredetiség igazolással, Számlával
Koszkol Jenő
Koszkol Jenő,50x70-s olajvászon
Koszkol Jenő - Utcakép
Koszkol Jenö "Tájkép"
KOSZKOL JENŐ:Napnyugta a tengeren
Keleti városrészlet Koszkol Jenő szignóval