Festmény (7 tétel)
(7)
Egyéb
Modern (1900-1949)
Téma
akt
egyházi
életkép
emberek
portré
tájkép
Technika
olaj
1900 - 1949
impresszionizmus
realizmus
szecesszió
Hordozó
fa
karton
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
Szignó
szignózott
sérült
eredeti
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
mihalovits
(7 tétel)
Keresőszó: mihalovits
Eladó egy Mihalovits Miklós jelzéssel olaj-farost technikával készült hibátlan hordozójú festmény.
Mihalovits Miklós (1888-1960) Krisztus
Mihalovits Miklós (1888-1960) Fiatal Lány Portré
Mihalovits Miklós (1888-1960): Leánykereskedő, olaj festmény
Mihalovits Miklós"Akt"
Mihalovits szignós festmény
Mihalovits Miklós - Amazon (félakt)