Festmény (23 tétel)
(23)
Antik (1900-ig)
(9)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
Közvetlen a művésztől
Modern (1900-1949)
(7)
Téma
akt
csendélet
egyházi
életkép
emberek
portré
tájkép
Technika
olaj
(22)
tempera
- 1800
1800 - 1899
1900 - 1949
barokk
impresszionizmus
klasszicizmus
modern
(16)
Hordozó
egyéb
fa
karton
papír
vászon
(16)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
(11)
nagy (80 cm-től)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(15)
(14)
restaurált
sérült
eredeti
(12)
ismeretlen
(10)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
nagyon régi
(23 tétel)
Keresőszó: nagyon régi
Nagyon érdekes, régi, jelzett akt festmény, aukción, igazán alacsony árról indulva!!!!
Altemplom festmény, nagyon régi lehet (postázom is)
Nagyon régi virág csendélet kerettel együtt
Nagyon régi festméniy
1,-Ft Gyönyörű nagyon régi antik festmény!
Régi Jézus-ábrázolás, olaj,vászon, szignóval, nagyon szép festmény.
Nagyon szép régi, Vörös F. Szignóval jelzett olajfestmény Garanciával
Eladó nagyon régi festmény!!!
Marosi festmény, nagyon régi, de gyönyörű állapotban ( 80 x 60 cm + keret )
Eladó nagyon régi festmény!!!
Nagyon régi férfi portré 1Ft induló ár
1,-Ft Nagyon régi olaj vászon festmény!
Nagyon régi festmèny
Nagyon régi portré
1 Ft. induló aukció nagyon szép kis régi festmény Wittman Eta
Nagyon régi olaj vászon festmény szép keretben
Nagyon régi szignós festmèny!!!
Nagyon régi festmény,vázlat
Rudnay o.v. nagyon régi, restaurált
Nagyon régi 87*70 cm olaj-vászon festmény,fellelt állapotban
Nagyon regi festmeny
Nagyon régi olajfestmény , jelzett ! 35 x 44,5 cm
Régi, nagyon szép virágcsendélet