Festmény (17 tétel)
(17)
Antik (1900-ig)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
Modern (1900-1949)
Téma
akt
egyéb téma
életkép
emberek
(7)
portré
tájkép
Technika
egyéb
olaj
vegyes technika
(8)
biedermeier
klasszicizmus
naturalista
(12)
Hordozó
egyéb
karton
papír
(8)
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(7)
közepes (80 cm-ig)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(14)
(11)
eredeti
(8)
ismeretlen
(9)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(7)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
rajz
(17 tétel)
Keresőszó: rajz
Hermann Bethke (1825-1895) Eredeti rajza,1850 körül
RAJZ, ORLAI PETRICH SOMA; DEMBINSZKY HENRIK PORTRÉJA (1822-1880)!!!
MOLNÁR C.PÁL: szén rajz
GEIGER RICHARD(1870-1945):eredeti rajz
Lovaspóló (vegyes technikájú rajz, üvegezett keretben, 58 cm x 46 cm) (aukció!)
Tús rajz
Kínai rajz
Tús rajz
Tús rajz
Ritkaság! Eredeti Schéner Mihály filctoll rajz!
TÓTH MENYHÉRT (1904 - 1980 ) Lány portré olaj-kartonon ! hátulján rajz portré !!
1,-Ft Járó Gábor festmény 70x52cm + szignós almás nő rajz
Móricz Zsigmond Portré.(Ceruza rajz)
Juhász Erika (1926-2018) válogatás 4db rajz, plusz 1db akvarell. Minimum 2db szignós belőlük!
50 db Takács Zoltán Grafika Linometszet rajz vegyesen. 100 Ft/db
Antik ceruza rajz!!! Jelezve:Munkácsy