Festmény (46 tétel)
(46)
Antik (1900-ig)
Egyéb
(10)
Kortárs (1949-től napjainkig)
(15)
Közvetlen a művésztől
Modern (1900-1949)
(13)
Reprodukció, másolat
Téma
absztrakt
akt
állatok
csendélet
(7)
egyéb téma
egyházi
életkép
emberek
portré
tájkép
(17)
tenger
utcakép
További opciók ...
Technika
akril
akvarell
egyéb
olaj
(24)
vegyes technika
(12)
1800 - 1899
1900 - 1949
1990 - 1999
(10)
absztrakt
expresszionizmus
modern
naturalista
poszt-impresszionizmus
realizmus
szecesszió
(30)
Hordozó
egyéb
fa
(10)
karton
papír
vászon
(13)
(12)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(8)
közepes (80 cm-ig)
(14)
nagy (80 cm-től)
(16)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(31)
(11)
(13)
(14)
sérült
(15)
eredeti
(27)
ismeretlen
(10)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(17)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(11)
nem
��r
(46 tétel)
Keresőszó: ��r
J. R. Weinrauch : "Nordischer Kriegschauplaz 1788
Kozman R. : Tündérek tánca olaj, vászon 70/120 cm
R. Tóth Rozália: Fehér ló
R. Tóth Rozália festmény
Nádler István: R és R, Jelzett és sorszámozott szitanyomat (31/45)
Csákfalvi R. - Háborgó tenger, 1949
R. TÓTH ROZÁLIA Virágcsendélet pipacsos
Kozman R. (?) jelzéssel: A kis katica (Cicák)
R.M jelzéssel: Csendélet pöttyös bögrével,borosüveggel
R. Rieser virágcsendélet festmény 26x31 cm, szignózott
VÁRADY R. : "Tópart"
R. TÓTH ROZÁLIA (1946-2015) " MÚLÓ IDŐ "
Kada Alajos r(1882 -) ritka olaj festménye.
MONUMENTÁLIS KRISZTUS KERESZTELÉSE 1900k A. R. L,EINWEBWER ? O/V 146X87cm keretezve olcsón eladó!
A.J.Casson festmény magas színvonalú A.R.T. másolat
C. R.: Velencei városrészlet híddal és kikötött vitorlással - olajfestmény egyedi keretben
V.R jelzéssel: Napsütötte házak
BERÉNY R - (1887 -1953) - BARNAHAJÚ KISLÁNY KÉK RUHÁBA
Jelzett csendélet, olajfestmény, R. Baüer E. 1945.
T. R.: Virágos rét lovassal, 1993 - olajfestmény régi keretben
Antik festmény, R Molnár szignóval !
Osztrák festő R.R. szignóval : Napsütötte Alpok , olajfestmény
Modern, figurális ART-DECO festmény kellemes színekkel
R.Barabás Gizella, csendélet, szép, de sérült, javítható keretben
H. R. szignós 2db festmény
R. Halász Sándor (20.sz.első f.) - Tavasz a tanyán
R. Rosini két virág csendélet
Vízpart - R. Schlegel XX. század olaj-farost
Eladó a képen látható R. Toth Rozália festménye
Olaj festmény R.Michelso hibátlan! 48x58 cm + keret
R. Barabás Gizella- Balatoni táj (1937,Zamárdi)
R. Dys jelzéssel: Templom a folyóparton
Merényi R. '32 nagyméretű festmény
Merényi R. '48 olaj-vászon tájkép
R.Mabelic:Északi táj (olaj-furnérra festve)
Barabás R. Gizella akvarellje - Hazafelé
Karl.R. templom akvarell
R. LUTZ ANTIK FESTMÉNYEK PÁRBAN
R.Lakatos Klára Madárfa festmény
Eladó R.Eingrüber 1918festmény!
R. Halász Sándor (20.sz.1.fele) : Tanya
Szabó R. jelzéssel: Budapesti utca
R.G kézjegy
Kozma R.: Hölgyek a szabadban
Bálint R. magyar festő XX. század: Téli vadászat
Remi R. tájkép házzal