Festmény (60 tétel)
(60)
Antik (1900-ig)
(12)
Egyéb
(9)
Kortárs (1949-től napjainkig)
(7)
Modern (1900-1949)
(30)
Reprodukció, másolat
Téma
akt
állatok
csendélet
(7)
egyéb téma
életkép
(9)
emberek
enteriőr
hajózás
mitológia
portré
(9)
tájkép
(10)
természet
utcakép
További opciók ...
Technika
akvarell
egyéb
olaj
(36)
vegyes technika
(12)
1800 - 1899
1900 - 1949
(9)
(12)
art deco
impresszionizmus
modern
naturalista
realizmus
szecesszió
(21)
(31)
Hordozó
egyéb
fa
(11)
karton
(9)
papír
vászon
(17)
(11)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
(20)
nagy (80 cm-től)
(29)
Szignó
nem szignózott
(14)
szignózott
(29)
(17)
(8)
(21)
restaurált
sérült
(24)
eredeti
(39)
ismeretlen
(16)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(22)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(9)
nem
(13)
Szecesszios
(60 tétel)
Keresőszó: Szecesszios
AKT SZECESSZIÓS KERETBEN
Old szecesszios painting (Dudits)
szecessziós csendélet eredeti keretével.
46x37cm 1900k.SZECESSZIÓS O/K FESTMÉNY MEDITERRÁN TÁJ LAGO DI GARDA?
Antik tájkép - olaj-karton, szecessziós keretben
Három szecessziós festmény másolat kettő áráért
Szecessziós festmény
Szecessziós keretben csendélet
Antik tájképek - olaj-karton, szecessziós keretben
NÉMET SZECESSZIÓS TÁJKÉP 1912 HERMANN DRÜCK(1856-1931) O/V 66X54 cm a keretével
Krutsay Ferenc (1868-1924) :Szecessziós tájkép
AKCIÓ ! 1905-ös EREDETI BARSY ADOLF /1872-1913 /FESTMÉNY SZECESSZIÓS KERETBEN TANYAVILÁG
MONUMENTÁLIS SZECESSZIÓS JELZETT AKVARELL ENTERIŐR ARANYOZOTT KERETBEN
Szecessziós stílusú festmény, olaj, farost, 50x60 cm+ hibátlan blondelkeret
I. világháborús nyomat szecessziós keretben
Gimes Lajos / Tóparton olvasó lány SZECESSZIÓS KÉP a századelőről
Gustav Klimt "A csók" jelzett nyomat szecessziós Alkudható!
Petrányi Miklós (1877 - 1944) : Tájkép,1899 / szecessziós/,olaj-fa
SZECESSZIÓS ÓLOMÜVEG ABLAK TERV 1905 BŐL , AKVARELL !
Antik szecessziós koru festmény, erotikus hölgy szobâban!.Enteriőr !
LÁNY A VÍZPARTON ... SZECESSZIÓS STÍLUSBAN 1900 KÖÜL JELZETT KIS FESTMÉNY !
T.Schöffmann -nak olvasható :Juhász a nyájjal szép népi szecessziós faragott keretben
Mutatós tájkép, aranyozott szecessziós keretben.
Rácz Kovách Margit - Szecessziós akvarell - Hölgy virágokkal 1914
Bájos szecessziós olajfestmény 1900
Szecessziós üvegkép pár
ISOLA DA SAN MICHELE VENETIA SZECESSZIÓS KÉP OSZTRÁK MŰVÉSZ KERETEZETT OLAJFESTMÉNY FALEMEZEN 1910K.
Szecessziós festmény grafika
Régi , kicsit szecessziós hangulatú , kedves festmény 36 x 34 cm -es patinás keretben .
Nagyon szép árvácskás csendél régi olaj vászon fetmény Szecessziós stílus
Szecessziós festmény állatokal.
Szecessziós festmény
Kun Mihály: Lány zöld ruhában. Szép, szecessziós női portré
SZECESSZIÓS OLAJFESTMÉNY
Szecessziós festmény ,cukortartó,rózsás festmény
Szecessziós festmény
Szecessziós, öreg, puttós olajfestmény, méretei jelezve (szélesítő léccel, és anélkül)
SZECESSZIÓS NŐI FEJ SZEGFŰVEL OLAJFESTMÉNY
Szecessziós fél akt,olaj-karton.66 x 58 cm
Szecesszios páros bútor képek
Szecessziós festmény lány lenge szoknyában
SZECESSZIÓS FALIKÉP
SZECESSZIÓS ÜVEGFESTMÉNY
Antik szignált Szecessziós faliképek párban !!
Szecessziós tájkép szignózott festmény
M. KORDA I. SZECESSZIÓS TÁJKÉP FESTMÉNY
Szecessziós festmény,Fiatal hölgy virággal,ékszerekkel,olaj-vászon
SZECESSZIÓS VIRÁGCSENDÉLET OLAJ FESTMÉNY
BERECZ SZECESSZIÓS TÁJKÉP OLAJ FESTMÉNY
Szecessziós portré, 1903
SZECESSZIÓS SZŐLŐS CSENDÉLET OLAJ FESTMÉNY
Szecessziós selyem kép
GYÖNYÖRŰ SZECESSZIÓS KÉPEK PÁRBAN
Szecessziós selyem kép
Szecessziós női portré
Szecessziós pipacsos olajfestmény 1912ből
Knopp Imre szecessziós parkjelenet Áron Alul!
Csodaszép hímzett szecessziós SELYEM KÉP hatalmas
VIHAROS TENGERPART SIRÁLYOKKAL SZECESSZIÓS FESTMÉNY 1908