Festmény (18 tétel)
(18)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
Modern (1900-1949)
(7)
Téma
absztrakt
akt
csendélet
egyéb téma
egyházi
életkép
emberek
portré
További opciók ...
Technika
akvarell
egyéb
olaj
pasztell
tempera
(8)
1900 - 1949
1950 - 1969
1970 - 1989
absztrakt
modern
szürrealizmus
(15)
Hordozó
egyéb
fa
karton
vászon
(7)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
(9)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(11)
(7)
eredeti
ismeretlen
(11)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
anna margit
(18 tétel)
Keresőszó: anna margit
Anna Margit: Arc.Tempera papír. Mérete: 32x48 cm.Keret nélkül.
Anna Margit jelzéssel - Bohóc virággal - festmény
Anna Margit : Tükör előtt. Szénvázlat papír
Anna Margit - katalógus
Anna Margit jelzéssel - Télapó ajándékokkal - festmény - Mikulás
Anna Margit jelzéssel
Anna Margit szignóval - Önarckép
Anna Margit: Angyal
Anna Margit : Szemérmes Madonna - eredeti festmény, garanciával.
Anna Margit? szignós olaj festmény 62 x 42 cm
Anna Margit: Tündér
Anna Margit festmény eladó
Anna Margit:. Mária Kisjézussal MOST VAGY SOHA BOMBA ÁR
Anna Margit: Nosztalgia festménye önmagáról lehet ? Sok a hasonlóság !
Anna Margit (1913-1991): Bábu (Függő)
Anna Margit
Anna Margit
Eredeti Anna Margit a masnis lányka