Festmény (20 tétel)
(20)
Antik (1900-ig)
Egyéb
Modern (1900-1949)
(12)
Téma
állatok
(19)
életkép
Technika
olaj
(14)
pasztell
1900 - 1949
modern
naturalista
realizmus
(16)
Hordozó
fa
karton
papír
vászon
(7)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
(11)
Szignó
szignózott
(16)
(12)
restaurált
eredeti
(18)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(14)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(11)
nem
harmann
(20 tétel)
Keresőszó: harmann
Harmann Béla (1875-1899) : Kosok
Harmann Béla (1875-1899) : Kosok (2)
Harmann Béla Bárányok c. festmény, 60 x 75 cm
Harmann Béla : Birkák az akolban
Harmann Béla - Juhok
Két juhot ábrázoló kisméretű festmény, Harmann Béla jelzésével, olaj-farost
HARMANN BÉLA:BIRKÁK AZ AKOLBAN
GARANTÁLTAN EREDETI HARMANN BÉLA FESTMÉNY : BIRKÁK
Harmann Béla
Harmann Béla - hatalmas gyönyönyörű antik festménye / kos család
Harmann Béla: Akolban, olajfestmény (428292)
Harmann Béla- Kosok-
Harmann Béla
Harmann Béla: Kosok
Harmann Béla festmény
Harmann Béla / Birkacsalád
Kos fej - Harmann
Harmann Béla Kosok c. antik olajfestménye garanciával
Harmann Béla
Harmann Béla / Birkacsalád