Festmény (13 tétel)
(13)
Antik (1900-ig)
Modern (1900-1949)
(12)
Téma
állatok
csendélet
életkép
(8)
tenger
Technika
olaj
(12)
poszt-impresszionizmus
realizmus
(11)
Hordozó
fa
karton
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
nagy (80 cm-től)
Szignó
szignózott
(11)
eredeti
(13)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(13)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(11)
nem
krupka ferenc
(13 tétel)
Keresőszó: krupka ferenc
Húsvéti akció!!! Krupka Ferenc (1870-1928) : Ivóban
Krupka Ferenc (1870-1928) - Holland halászok - képpár, egyben eladó
KRUPKA FERENC - HALÁSZOK 1925
Krupka Ferenc festmény
KRUPKA FERENC:LEGELÉSZŐ BIRKANYÁJ 81x101cm!!!
Krupka Ferenc: Aratók, SZÁZÉVES eredeti jelzett olaj-vászon, 1921
Krupka Ferenc: Halászhajó előtt (flamand tengerpart)
Krupka Ferenc / Lovas a Hortobágyon
Krupka Ferenc Asztali csendélet
Krupka Ferenc Asztali csendélet kacsával
Krupka Ferenc (1870-1928): Holland virágpiac
Krupka Ferenc (1870-1928): Holland halpiac
Krupka Ferenc (1870-1928): Udvarlás