Festmény (40 tétel)
(40)
Antik (1900-ig)
(7)
Egyéb
(13)
Kellékek, eszközök
Kortárs (1949-től napjainkig)
(9)
Modern (1900-1949)
(10)
Téma
absztrakt
akt
csendélet
egyéb téma
egyházi
életkép
emberek
enteriőr
portré
(8)
tájkép
történelmi
További opciók ...
Technika
akvarell
egyéb
(12)
olaj
(16)
pasztell
(7)
1800 - 1899
1900 - 1949
1950 - 1969
ismeretlen
(7)
art deco
barokk
klasszicizmus
kubista
modern
naturalista
(27)
Hordozó
egyéb
(12)
fa
karton
papír
vászon
(12)
(8)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(16)
közepes (80 cm-ig)
(13)
nagy (80 cm-től)
(8)
Szignó
nem szignózott
(12)
szignózott
(15)
(11)
(15)
(17)
sérült
eredeti
(28)
ismeretlen
(8)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(18)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(11)
nem
(7)
réz
(40 tétel)
Keresőszó: réz
Romek Árpád (1883 - 1960) Csendélet (Üveg, Réz), 1920-as évek 1810 13
Rezes Molnár Lajos (1896 - 1989) Fiatal Leány c. festménye Eredeti Garanciával!
Uralkodónő arcképe, festmény, réz foglalatban, díszdobozban
Igényes kis méretű réz csavarokkal állítható festőállvány
REZES MOLNÁR LAJOS: eredeti festménye
Lindenfeld Emil (1905-1986): Munkások. Olaj, vászon, 70x100 cm, 1985 körül, réz színű díszkeretben
Retro magyar iparművészeti festett réz kép
Rezes Molnár Lajos: "Pihenők" F233
Selyemkép szép réz keretben
Rezes Molnár Lajos festmény !
Rezes Molnár Lajos (1896-1989) : Szigligeti tavasz
Virág Éva szobabelső ANTIK RÉZ keretben 32x24 cm
Barackok réz habüsttel hatalmas olaj festmény asztali csendélet 1920 körül
Iván szilárd réz karc mérete 23.5x14.5 hibátlan
Régi réz kép AUKCIÓ!! (Ér-77)
Régi réz kép AUKCIÓ!! (Ér-82)
Szűz Mária és a Kis Jézus réz kép (Esz-508)
Régi réz kép keret nélkül, tűzzománc festményhez
Antik ikon réz kerettel 6000 ft
Áralat eledo csodálatos olaj festmény Rezes Molnár alkotása szintén gyüjtői darab
Keleti Festmény Réz Keretben.
Rezes Molnár Lajos: Emlék
Rezes Molnár Lajos:fiatal lány portré gyönyörű festéssel -olaj; vászon,60x52 cm
Antik festmény réz lemezen. Képórának.
Moona Csendélet réz vázával és ringlókkal EREDETI Moona festmény
Különleges réz tűzzománc ikon ?
Álomszép selyemre festett kép réz keretben.
Selyemkép réz keretben.
BRUCK HERMINA / 1865-1944/ : VIRÁGOS KAPU RÉZ OVÁLIS KERETBEN
Réz dombornyomott tengerparti tájkép, kép
rezes Molnár: Akt
Antik Angyal relief fali réz kép plakett
BŐR SALLANG GRETNA GREEN RÉZ RÁTÉTTEL
Régi akvarell réz keretben
3 db. gyönyörű csendélet réz keretben.
SERVIGLIANO - Piazza Roma - réz/aranyozott falikép
POZSONY LÁTKÉPE 1917, KORABELI RÉZ KERETBEN
Régi szentkép réz keretben üveg alatt - 12,5 x 9,5 cm
Szász Endre anya gyermekével. Réz karc.