Festmény (4 tétel)
Antik (1900-ig)
Közvetlen a művésztől
Reprodukció, másolat
Téma
egyházi
Technika
olaj
realizmus
Hordozó
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
Szignó
szignózott
eredeti
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
nem
raffaello
(4 tétel)
Keresőszó: raffaello
Moona - Esterházy madonna RAFFAELLO festménye után
Antyipina Galina: Szent Borbála feje. Replika Raffaello Sanzio-nak, olajfestmény, vászon. 30x20cm
Raffaello- Madonna della Sedia után 18. századi festmény gyönyörű florentin keretben
Hatalmas olaj-vászon festmény Raffaello Santi