Festmény (13 tétel)
(13)
Antik (1900-ig)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
Közvetlen a művésztől
Modern (1900-1949)
Téma
absztrakt
állatok
csendélet
életkép
portré
Technika
akvarell
egyéb
olaj
vegyes technika
2000 -
absztrakt
kubista
modern
(8)
Hordozó
fa
karton
papír
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
Szignó
szignózott
(12)
(7)
eredeti
(11)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(9)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
szem
(13 tétel)
Keresőszó: szem
Rüter: Szemek, 1995
Szemet gyönyörködtető Chagall litográfia
Szemet gyönyörködtető " Czóbel " szignós (Czóbel Béla)? festmény Keret+üveg mögött. méret:45x55.5 cm
KOVRIG MIKLÓS Figyelő szemek 2017. HETI akció6
Négy szem eper - olajfestmény
Rainerné Istvánffy Gabriella (1875 - 1964).Szomorú szemű kutyus
Dali világhírű mindentlátó szeme
Wahorn András (1953- ) Három szemű kukac
Bartos Endre: Kék szemek
31x25 cm Sötét tónusú ,kissé ijesztő gyerekportré , repedezett felülettel , ami szemből nem zavaró .
Szász Endre:Szem Tus papír. Mérete:20x25 cm
Szemekbe zárt titkok, olajfestmény
NARANCSHAJÚ KÉK SZEMŰ LÁNY PORTRÉJA MODERN FESTMÉNY