Festmény (5 tétel)
Kortárs (1949-től napjainkig)
Téma
absztrakt
egyéb téma
életkép
portré
Technika
akril
egyéb
olaj
Hordozó
fa
karton
vászon
Legnagyobb méret
nagy (80 cm-től)
Szignó
szignózott
sérült
eredeti
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
kuba
(5 tétel)
Keresőszó: kuba
Juan Carlos SOLANO (1971- )„Ché Guevara vs Coca-Cola”, forradalom 60. évford, 2019, Havanna, Kuba.
(K) Festmény szignózott 72x90 cm kerettel, kubai dohányszedő?
AKROBATÁK, KORTÁRS KUBAI FESTŐ REMEKMŰVE
AKCIÓ -35% kell a hely! Pablo Labanino kortárs kubai festő
Olaj-faros festmény " Kubai romantika "