Festmény (60 tétel)
(60)
Antik (1900-ig)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
(34)
Modern (1900-1949)
(20)
Téma
állatok
csendélet
egyéb téma
(8)
életkép
(11)
emberek
(7)
portré
tájkép
(22)
utcakép
Technika
akvarell
(42)
egyéb
olaj
vegyes technika
(10)
1900 - 1949
1950 - 1969
(14)
1970 - 1989
ismeretlen
expresszionizmus
impresszionizmus
klasszicizmus
modern
(14)
naturalista
(39)
Hordozó
egyéb
fa
karton
papír
(49)
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(9)
közepes (80 cm-ig)
(42)
nagy (80 cm-től)
(8)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(56)
(23)
(31)
eredeti
(57)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(32)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(20)
nem
(12)
nyergesi
(60 tétel)
Keresőszó: nyergesi
Nyergesi János - leporelló
Nyergesi János (1895-1982) Utcarészlet
Nyergesi János - A városrész
Nyerges Pál: Kilátás a Balatonra
Nyerges Pál (1914-1987) KILÁTÁS A FOLYÓRA
BALATON-FELVIDÉKI PINCÉK GARANTÁLTAN EREDETI NYERGES N. PÁL / 1914-1987/ FESTMÉNY
Nyergesi István: GARANCIÁVAL
MINŐSÉG AJÁNDÉK ÁRON ! EREDETI NYERGESI JÁNOS / 1895-1982 / ÖNARCKÉP 1957
Nyergesi János akvarell, eredeti, 1930, keretezve
Nyergesi János akvarell, 1930, eredeti, keretezve
MINŐSÉG AJÁNDÉK ÁRON ! EREDETI NYERGESI JÁNOS / 1895-1982 / ÖNARCKÉP 1947
Nyergesi János ( 1895 - 1982 ) KERNSTOK TANÍTVÁNY ! KÉK SZOKNYÁS ASSZONY !
Nyergesi János akvarell (1968)
3db Nyergesi János akvarell festmény
NYERGESI JÁNOS: Kendős asszony EREDETI FESTMÉNYE GARANCIÁVAL
Nyergesi János (1895-1982) "Asszonyok" akvarell, 1963, eredeti, szignózott, keretezve
Nyergesi János akvarell, 1930!
Nyergesi János - katalógus
Nyergesi János akvarell
Nyergesi János 1966/ Vadkörtefa Nyegesújfalu
Nyergesi ( Nyerges ) János ( 1895 - 1982 ) akvarell festménye 1954- ből .
Nyergesi János képcsarnokos festmény 203
Nyergesi János festmények 4db.
Nyergesi István (1900-1989): Faluszéli ház udvara - olajfestmény faragott kerettel
Nyergesi János (Tata) Festménye
Nyergesi János Festmények 20db. Egybe!
Nyergesi János akvarell, 1960, eredeti
Nyergesi János akvarell, eredeti, 1914
Nyergesi János Akvarell 1910 Duna part
Nyergesi János akvarell, eredeti, keretezve
Nyergesi János
Nyergesi János akvarell, antik keretben
2 db Nyergesi János festmény
Nyergesi János - A padon 1961 akvarell 43x30cm
Nyergesi János - Megpihenve
Nyergesi János, Vízáradás képcsarnokos.
Kernstok és Nyergesi János közös festménye a Balatonnál.
Nyergesi János önarckép
Nyergesi János:Falurészlet
Nyergesi János: Kétoldalas akvarell, tájkép és portré, jelzett 1957
Nyergesi János - Önarckép
Nyergesi János - Tatabánya - Jó szerencsét!
AKCIÓS ÁRON ! NYERGESI JÁNOS : PIHENŐ / KAPOSI ANTAL BARÁTJÁNAK 1959
Nyergesi János: Dorog
Nyergesi János eredeti festménye Hozzá illő, új keretben
Nyergesi János virágcsendélet
Nyergesi János akvarell
Nyergesi János - Bányairoda
Nyergesi János - Megpihenve
Nyergesi János:Munkálatok a határban, akvarell jelzett 1961
Nyergesi István festőművész - Falusi életkép
Nyergesi János falu jelenet
Nyergesi János akvarell (édesanyám)
Nyergesi János akvarell
Nyergesi János Duna part
Nyergesi J.
Nyergesi János Falu jelenet
Nyergesi János
Nyergesi János | dunai táj | 1930
Nyergesi János (1895-1982)