Festmény (9 tétel)
(9)
Kortárs (1949-től napjainkig)
(8)
Közvetlen a művésztől
Téma
életkép
tájkép
(7)
Technika
akvarell
olaj
1900 - 1949
2000 -
modern
naturalista
realizmus
Hordozó
fa
karton
papír
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
(7)
nagy (80 cm-től)
Szignó
szignózott
(9)
eredeti
(8)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
pilis
(9 tétel)
Keresőszó: pilis
Gaál Domokos - "Pilis"
Szőnyi Jenő: "Pilisi táj", festmény, méret jelezve!
Szabó Lajos (Munkácsi díjas festőművész): Pilisi domb, farost, olaj, 50x70+szép kerete
Akvarell tájkép, "Pilis"
Gaál Domokos (1940-) Pilis c. képcsarnokos olajfestménye 86x66cm EREDETI GARANCIÁVAL
Nagybányai Nagy Zoltán ( 1904-1981) Pilisi,dunai látkép.Képcsarnokos.
Akvarell tájkép, "Pilis"
Törökl Endre: Újévi vásár Pilisen, 1958 vízfestmény
--ŐSZ A PILISBEN- FESTMÉNY KÖZVETLEN A MŰVÉSZTŐL