Festmény (95 tétel)
(95)
Egyéb
(18)
Kortárs (1949-től napjainkig)
Közvetlen a művésztől
Modern (1900-1949)
(63)
Reprodukció, másolat
(11)
Téma
absztrakt
(12)
állatok
csatajelenet
egyéb téma
(20)
egyházi
életkép
(27)
emberek
(9)
mitológia
portré
(17)
tájkép
További opciók ...
Technika
akril
akvarell
egyéb
(55)
olaj
(7)
(30)
1970 - 1989
2000 -
absztrakt
poszt-impresszionizmus
szocreál
szürrealizmus
(10)
(81)
Hordozó
egyéb
fa
karton
(10)
papír
(62)
vászon
(8)
(13)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
(17)
nagy (80 cm-től)
(75)
Szignó
nem szignózott
(8)
szignózott
(75)
(12)
(62)
(26)
(7)
eredeti
(80)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(70)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(48)
nem
(22)
salvador
(95 tétel)
Keresőszó: salvador
1. oldal / 2
Salvador Dali: Atavizmus alkonyatkor - rendkívül ritka!
Salvador Dali klasszikusa - leárazáskor nincs felező árajánlat!
Salvador Dali - Gala nude looking in an invisible mirror (limited edition lithograph)
Salvador Dali Önarckép, tanulmánykép
Salvador Dali -tanulmányrajz
Salvador Dali remekműve - Narcissus
Salvador Dali rézkarca: "Don Quixote"
Salvador Dali vízjeles aláírt litográfia. A kép címe Swans Reflecting in Elephants
Salvador Dali
Salvador Dalí: Istenség születik. Reprodukció.
Salvador Dali- Picasso
Salvador Dalí köre ,tanítványa. Olaj,vászon . Mérete: 57x80 cm.
Salvador Dali -tanulmányrajz-leárazáskor nincs felező ajánlat!
Salvador Dali certifikációval! – Tonhalvadászat -leárazáskor nincs felező ajánlat
Salvador Dali portré
Salvador Dali csodálatos jelenete - leárazáskor nincs felező árajánlat!
Salvador Dali: Ősz eredeti rézkarc Igen ritka darab! Leárazáskor nincs felező ajánlat!.
Salvador Dalí: Atavisztiks romok eső után. Reprodukció.
Salvador Dali litográfia, árfelező leárazáskor nincs!
Salvador Dali – A tetuani csata -leárazáskor nincs felező ajánlat
Salvador Dali
Salvador Dali:Szent Antal megkísértése,olaj-vászon festmény!(másolat)
Salvador Dali tanulmányrajz - leárazáskor nincs felező ajánlat!
Salvador Dali 2db
Salvador Dali
Salvador Dali tanulmányrajz
Salvador Dali rézkarca! Leárazáskor nincs felező ajánlat!
Salvador Dali rézkarca!
Salvador Dali klasszikusa rézkarcként
Salvador Dali tanulmányrajz
Salvador Dali: Cervantes- eredeti rézkarc, certifikációval! Leárazáskor nincs felező ajánlat!.
Salvador Dali rézkarca! "Don Quichotte de La Mancha története" - Leárazáskor nincs felező ajánlat
Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali rajza - leárazáskor nincs felező ajánlat!
Légies, könnyed! Salvador Dali Bacchanália- leárazáskor nincs felezőajánlat!
Zsuzsának!!! Salvador Dali rézkarca! Leárazáskor nincs felező ajánlat
Salvador Dali rézkarca! Leárazáskor nincs felező ajánlat
Salvador Dali: DON QUIJOTE - jó áron!
Salvador Dali - The Hallucinogenic Toreador nyomat
Salvador Dali Don Quijote
SALVADOR DALI COA-VAL! Leárazásnál nincs felező ajánlat!
Salvador Dali rendkívüli rézkarca! - Leárazáskor nincs felező ajánlat!
Salvador Dali eredeti rajza
Salvador Dali: Cervantes- eredeti rézkarc, leárazáskor nincs felező ajánlat!
Salvador Dali eredeti rajza
Salvador Dali
Salvador Dali - Mae West arca
Salvador Dali eredeti rajza
Salvador Dali rézkarca!
Salvador Dali eredeti rajza
Salvador Dali: DON QUIJOTE -rézkarc certifikációval
Salvador DALI: NAGYON RITKA RÉZKARC certifikációval!
Salvador Dali (1904-1989 )' Dali álmok' "Kaleidoscope" Kromolitográf szövött papíron.Szignált
Salvador Dali rézkarca!
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: