Festmény (6 tétel)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
Modern (1900-1949)
Téma
életkép
portré
tájkép
történelmi
Technika
olaj
1900 - 1949
modern
Hordozó
karton
vászon
Legnagyobb méret
közepes (80 cm-ig)
Szignó
szignózott
sérült
eredeti
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
pálnagy
(6 tétel)
Keresőszó: pálnagy
Pálnagy Zsigmond : Női portré
Pálnagy Zsigmond Aratókat ábrázoló képe
PÁLNAGY ZSIGMOND,EREDETI ALKOTÁSA,olajvásznon.
Pálnagy Zsigmond "Alföldi táj szénaboglyákkal."Szép keretben.
S.Pálnagy olaj festmény
Pálnagy Zsigmond (1896-1959) "Életkép"