Festmény (9 tétel)
(9)
Antik (1900-ig)
Egyéb
Modern (1900-1949)
Téma
akt
csatajelenet
életkép
portré
Technika
olaj
(7)
1800 - 1899
1900 - 1949
keleti
realizmus
Hordozó
fa
karton
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
nagy (80 cm-től)
Szignó
szignózott
(7)
restaurált
eredeti
(7)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
nem
tornai
(9 tétel)
Keresőszó: tornai
Tornai Gyula / 1861 - 1928 /
HIHETETLEN RENESZÁNSZ LOVAGI TORNA JELENET ... XX SZ. ELEJÉRŐL PAZAR LÁTVÁNYOS OLAJ FESTMÉNY !
Liezen-Mayer Sándor: Lovagi torna
Tornai Gyula Vásár A Sivatagban Csodás Olajfestmény
TORNAI GYULA - kedvező áron !!!
Tornai Gyula festmény
Tornai Gyula Pihenő olajfestmény
TORNAI GYULA: Arab piac
Tornai Gyula Fafaragott keretében