Antik (1900-ig) (4 tétel)
Antik (1900-ig)
Tájkép
Téma
tájkép
Technika
olaj
1900 - 1949
Hordozó
karton
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
Szignó
szignózott
eredeti
ismeretlen
neogrády lászló
(4 tétel)
Keresőszó: neogrády lászló
Antik (1900-ig)
NEOGRÁDY LÁSZLÓ SZIGNÓS FESTMÉNY!
Neógrády László festmény
NEOGRÁDY LÁSZLÓ FESTMÉNY!
Antik olaj festmény vászonra!!!Jelezve:Neogrády László