Egyéb (5.221 tétel)
Egyéb
(5221)
Absztrakt
(228)
Akt
(155)
Állatok
(234)
Csatajelenet
(8)
Csendélet
(661)
Egyéb téma
(455)
Egyházi
(186)
Életkép
(839)
Emberek
(376)
Enteriőr
(37)
Hajózás
(46)
Mitológia
(16)
Portré
(309)
Tájkép
(1246)
Tájkép, utcakép
(166)
Tenger
(26)
Természet
(74)
Történelmi
(11)
Utcakép
(144)
Vadászat, halászat
Téma
absztrakt
(220)
akt
(142)
állatok
(224)
csatajelenet
(8)
csendélet
(624)
egyéb téma
(404)
egyházi
(161)
életkép
(789)
emberek
(365)
enteriőr
(33)
hajózás
(46)
mitológia
(18)
portré
(284)
tájkép
(1306)
tenger
(26)
természet
(83)
történelmi
(17)
utcakép
(155)
vadászat, halászat
(143)
További opciók ...
Technika
akril
(66)
akvarell
(288)
egyéb
(394)
olaj
(2242)
pasztell
(70)
tempera
(37)
vegyes technika
(189)
(1766)
1800 - 1899
(7)
1900 - 1949
(125)
1950 - 1969
(52)
1970 - 1989
(37)
1990 - 1999
(13)
2000 -
(61)
ismeretlen
(261)
(1278)
absztrakt
(84)
art deco
(36)
avantgard
(21)
barokk
(39)
biedermeier
(32)
expresszionizmus
(39)
futurista
impresszionizmus
(58)
keleti
(88)
klasszicizmus
(63)
kubista
miniatűr
(15)
minimalizmus
modern
(103)
naturalista
(174)
pop art
(13)
poszt-impresszionizmus
(15)
poszt-modern
realizmus
(116)
rokokó
szecesszió
(27)
szimbolizmus
szocreál
szürrealizmus
(15)
(4092)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
(327)
fa
(631)
karton
(574)
papír
(530)
vászon
(1242)
(1748)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(848)
közepes (80 cm-ig)
(1654)
nagy (80 cm-től)
(390)
(2160)
Szignó
nem szignózott
(574)
szignózott
(2626)
(1852)
(1306)
(1684)
restaurált
(44)
sérült
(84)
(1934)
eredeti
(3047)
ismeretlen
(1521)
(484)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(1776)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(1009)
nem
(767)
5.221 tétel
Egyéb
1. oldal / 53
Cigány zenészek (Falu rossza) Bihari Sándor 78x107 cm
Zairei zsákvászonra festett nagyméretű festmény.
Krupka Ferenc: Látogatóban
1M076 Ismeretlen festő xx. század első fele : Karácsony
1M359 XX. századi festő : Nyár végi naplemente
Turcsán Miklós,Alkony képcsarnokos festmény,Keret árban !
1M489 P. Monet jelzéssel : Vízparti sétány
BÁLINT ENDRE(1914 -1986) Szitanyomat'1974'szürreális ábrázolása 1/69 sorszám Keretben mérete:55x55cm
Nagyméretű Veress Zoltán olaj vászon kép. 182x122 kerettel
Csalány Béla (1879-1948) Tányért Törölgető Lány
Schéner Mihály . Virágcsendélet
Farkas Ferenc zeneszerző portréja
120x60 cm szignált akt olajfestmény
Körtvélyessy Magdolna festmény
Nagyméretű Pállya Celesztin
Hercsuth Ferenc: Kompozíció zongorával (monotípia) zene, hangszer, absztrakt, modern
Apátfalvi Czene János ( 1904-1984 ) - Könyvcsendélet
Mű-Kincs-Tár - tanulmánykötet
Bernáth Ilma 1891-1961 festőművész Udvarlás c festménye
Balerina olaj-vászon
Nádory Sándor: Csendélet könyvvel és pipával. Jelzett, antik olajfestményt.
0H325 Régi jelzett utcarészlet akvarell
Jelzett olaj vászon festmény Alpesi tájkép 100x70 cm
Zentai Pál olajfestmény
Dali: - eredeti!!! - leárazáskor nincs felező árajánlat!
Magyar festő: Gyümölcscsendélet
Hatalmas virágcsendélet, olajfestmény
Victor Vasarely
Bálint Endre(1914-1986): Ló, kerék... Jelzett linóleummetszet.
Hársfából, kézzel faragott női relief szobor keretezve 61 x 26,5 cm kenyeret tartó nő
Tóth Menyhért monogrammal
0O154 Peel Paul után Vedres jelzéssel: Kandallónál
Festmény, olaj
Neogrády László - Libapásztorlány
1Q066 XX. századi festő : Gyerekek az ártéri erdőben
Nagyméretű indiai selyemkép--Táncosnők.
1K318 XX. századi flamand művész : Kikötőben
KASTÉLY AUSZTRIÁBAN, SZIGNÓZOTT AKVARELL, 1931.
Karlovszky Bertalan szignóval festmény portré
Vitéz Sashegyi Kálmán
4 db kézzel festett népi motívum pozdorjára festve
Balerina festmény
Tibeti élet kereke thangka
Máger Ágnes festőművész alkotása
Nagybányai festő: Nagybányai táj
Gyönyörű Régi Festmény Kerettel
Tyúkok kakassal
Régi keretezett cicás olajfestmény farostra.
Vegyes festmény csomag
Naplemente a folyónál . Olaj festmény
3 darab kézzel festett akvarell húsvéti képeslap egy csomagban - nem print
Keith Haring
Andy Warhol eredetigazolással
Jean-Michel Basquiat
Németh György Tanyasi jelenet.
Magyar festő: Virágcsendélet
Tanyavilág festmény
Boromisza Tibor “Pásztortűznél” lévő festménye rovásírással ellátva
Egyedi festmény érdekes keretben Manufaktúrában készült jelzett 42x37
Nagy méretű antik festmény /Cserna Károly/
Konok Tamás--Favágók /1930-2020/
Pörge Gergely festmény
Radnay Miklós: Pipacs-Margaréta-Búzavirág festmény 1942
Mednyánszky szignóval portré
CSENDÉLET, olajfestmény (110507)
Németh László - Fagyöngy
FEKETE -FEHÉR ,tartós,és absztrakt 40 x 19 cm
Vénasszonyok nyara
Tiszta elegancia
Ignácz Mihály - Kikötőben
Retro festmény, kép! Pablo Picasso
Ács Ágoston olaj festmény
Dér István - Csendélet ( nagy méretű )
S. Jensen jelzéssel : Hullámzó tenger
Antik Jelzett Olajfestmény - Otto Weiß - Tájkép
Vajszada Károly: Rozsdás park, akvarell jelzéssel
0L087 Petrilla István képcsarnokos tűzzománc kép
Victor Vasarely
Blondel keret olajfestménnyel
Csabai Pántl László (1904-1984) Téli Erdő Patakkal
Vízhordó lány akvarell Varga jelzéssel
(K) Vízparton olvasó akt 34x45 cm kerettel
Tehenek. Antik akvarell festmény. Kitűnő állapotban. 1900-as évek eleje.
Mediterrán part. Jelzett olajfestmény. Hibátlan!
Kass János Kékszakállú herceg vára aláírt Kass/81
Új árengedmény! Kolozsváry Endre három szignált olajfestménye csomagban!
Virág csokor (1961-):olaj festmény kerettel
Staffordshire Fine Ceramics,angol kerámia miniatűr
Francia Miniatúra - Női Portré Bársonykeretben
Bálint Endre, formák!
Zentai Pál olajfestmény
Virág csendélet
1B835 Emilie Kocábová : Téli táj patakkal
1B834 Emilie Kocábová : Hegyvidéki őszi táj
Zombory Lajos: Bika
Olajfestmény blondel képkerettel - szignózott
Klement Zoltán (1967-): Gémeskútnál.olaj festmény kerettel
Velence festmény akvarell,tàjkép Gondolàssal ,Koszkol Jenő . Videó is !
Régi főtér
Biedermeier női portré , olaj-vászon festmény
100
60
80
100
1
2
3
4
5
53
Ugrás erre az oldalra: