Egyéb
Tájkép (1.246 tétel)
Egyéb
(8396)
Absztrakt
(521)
Akt
(255)
Állatok
(297)
Csatajelenet
(11)
Csendélet
(1014)
Egyéb téma
(582)
Egyházi
(224)
Életkép
(1500)
Emberek
(465)
Enteriőr
(58)
Hajózás
(84)
Mitológia
(25)
Portré
(642)
Tájkép
(2100)
Tájkép, utcakép
(206)
Tenger
(45)
Természet
(108)
Történelmi
(14)
Utcakép
(236)
Vadászat, halászat
(9)
Téma
tájkép
(1246)
Technika
akril
akvarell
(92)
egyéb
(45)
olaj
(637)
pasztell
(18)
tempera
(7)
vegyes technika
(33)
(409)
1800 - 1899
1900 - 1949
(29)
1950 - 1969
(18)
1970 - 1989
(12)
1990 - 1999
2000 -
(11)
ismeretlen
(70)
(340)
absztrakt
art deco
avantgard
barokk
biedermeier
expresszionizmus
(11)
impresszionizmus
(22)
keleti
(17)
klasszicizmus
(21)
kubista
miniatűr
minimalizmus
modern
(28)
naturalista
(75)
poszt-impresszionizmus
poszt-modern
realizmus
(22)
szecesszió
szürrealizmus
(1018)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
(57)
fa
(168)
karton
(139)
papír
(124)
vászon
(335)
(423)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(171)
közepes (80 cm-ig)
(436)
nagy (80 cm-től)
(125)
(514)
Szignó
nem szignózott
(119)
szignózott
(704)
(423)
(321)
(417)
restaurált
(14)
sérült
(21)
(473)
eredeti
(771)
ismeretlen
(361)
(114)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(430)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(254)
nem
(176)
1.246 tétel
Egyéb
Tájkép
1. oldal / 21
1M359 XX. századi festő : Nyár végi naplemente
Turcsán Miklós,Alkony képcsarnokos festmény,Keret árban !
1M489 P. Monet jelzéssel : Vízparti sétány
0H325 Régi jelzett utcarészlet akvarell
Jelzett olaj vászon festmény Alpesi tájkép 100x70 cm
Zentai Pál olajfestmény
Festmény, olaj
KASTÉLY AUSZTRIÁBAN, SZIGNÓZOTT AKVARELL, 1931.
Vitéz Sashegyi Kálmán
Nagybányai festő: Nagybányai táj
Gyönyörű Régi Festmény Kerettel
Tanyavilág festmény
Ignácz Mihály - Kikötőben
Antik Jelzett Olajfestmény - Otto Weiß - Tájkép
Vajszada Károly: Rozsdás park, akvarell jelzéssel
Blondel keret olajfestménnyel
Csabai Pántl László (1904-1984) Téli Erdő Patakkal
Zentai Pál olajfestmény
1B835 Emilie Kocábová : Téli táj patakkal
1B834 Emilie Kocábová : Hegyvidéki őszi táj
Olajfestmény blondel képkerettel - szignózott
Velence festmény akvarell,tàjkép Gondolàssal ,Koszkol Jenő . Videó is !
Balla László pasztell képe -Domboldal feszülettel.
Grabowieczky Leon pasztell
Garabuczy Ágnes - Csend
2 db ,Tájkép, vászon olajfestmény szép keretben
Bihari Sándor (1947- ): Kies táj
Csupor László: Budapesti látkép 20. sz.
Somogyi Gábor hegyek közt
Göran Dalgren szignóval akvarell 20 x 14 cm + keret
K Spányi Béla (1852-1914): Folyóparti naplemente
ERDEI OLAJFESTMÉNY FAROSTON!!!!
Tájkép festmény
Dobroszláv Lajos(1902-1986): Tatai látkép a várral. Jelzett, hibátlan festmény!
Major Jenő (1871-1945) festmény
Gimes Lajos(1886-1945)?: Őszi erdő. Olajfestmény.
Tájkép festmény, olaj-vászon, keret nélkül, Berny szignóval
Tájkép
Olajfestmény(Kovács F.)Gyönyörű keretben.
Nagybányai Nagy Zoltán - Dunapart
Éjszakai Balaton part. Jelzett olajfestmény.
0O290 Máltai kép : Kék barlang
1H290 Voigt jelzéssel : Vízparti táj
Szignált festmény szép keretben ( Berényi ) 27 x 22 cm
Vincze László tájkép
Gruzda János festőművész grafikus téli táj képe,keret nélküli
Nagybányai Nagy Zoltán - Csűr (Dunai táj)
1D403 XX. századi magyar festő : Hortobágy
Bozsó János - Tájkép irisszel
R. Tóth Rozália festmény
0Y593 Ede Sándor : Balatoni táj
Hangulatos, téli táj
Tordai Székely Mihály festmény
1H388 Roisz Vilmos : Erdei tanya
Velencei nádas
VIRÁGOS RÉT - TÁJKÉP, HIBÁTLAN OLAJFESTMÉNY ANTIK KERETBEN, 41 x 36 CM
Nagyméretű, szignózott, olaj-vászon tájkép. Mediterán.
Ferkovics József Téli tájkép Olaj fa
Cene Gál István festmény
Bálint Árpád--Őszi parkrészlet
60
60
80
100
1
2
3
4
5
21
Ugrás erre az oldalra: