Egyéb
Vadászat, halászat (4 tétel)
Egyéb
(8396)
Absztrakt
(521)
Akt
(255)
Állatok
(297)
Csatajelenet
(11)
Csendélet
(1014)
Egyéb téma
(582)
Egyházi
(224)
Életkép
(1500)
Emberek
(465)
Enteriőr
(58)
Hajózás
(84)
Mitológia
(25)
Portré
(642)
Tájkép
(2100)
Tájkép, utcakép
(206)
Tenger
(45)
Természet
(108)
Történelmi
(14)
Utcakép
(236)
Vadászat, halászat
(9)
Téma
vadászat, halászat
Technika
akvarell
keleti
Hordozó
egyéb
papír
Legnagyobb méret
nagy (80 cm-től)
Szignó
szignózott
eredeti
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
nem
4 tétel
Egyéb
Vadászat, halászat
Régi olajfestmény festmény blondel keret 92 x 72 cm vadászat
Eladó festmény / olajnyomat a XX. század második feléből
Vadász festmény
Japán akvarell festmény - Vadászó szamurájok